Vítám Vás na stránkách leteckých modelářů z okolí Moravské Třebové

Tyto stránky jsou nové hlavně vzhledem, ale jsou do nich přidány i nové fotky a texty. Je zde několik nových fotografií Nebeské blechy, neboť jsem při svém zkoumání Blechy nenašel téměř žádné fotky na českém netu, tak vám je dávám k dispozici. Co říci k pulsačním motorům? Mám jeden doma, ale nefunguje. Kdo by chtěl můžu mu poslat přes dvacet nashromážděných plánů motorů.

Novinky:

Utěchovské otevírání nebe

23.3. 07
Modeláři z Moravské Třebové a blízkého okolí Vás zvou na "otevírání nebe", které se koná dne 14.4.2007 na letišti v Utěchově. Srdečně zvou pořadatelé! P.S. přesnější informace na telefonu Jardy Palečka viz sekce "O nás"

Autor: J.T.

Uzavírání nebe

11.9. 06
Všechny vás zveme na UZAVÍRÁNÍ NEBE, které se bude konat na letišti v Útěchově dne 16. 9. 2006 od 10 hodin. Létat zde budete moci se všemi druhy letadel, počínaje SUM a konče, nevím čím. Zařízeno bude pití, aneb na 100% bečka a samozřejmě nealko. Těšíme se na hojnou účast.

Autor: J.P.

Konečně lítá

12.4. 06
Tak jsem byl konečně létat se Spittem létal pěkně, a tak k tomu napíši více později :)

Autor: J.T.

Polétání s Větroněm

24.11. 05
Tak tady Vám dávám moji fotku z polítání v Boršově, byl to první let s gumicukem u tohoto větroně. Bohužel momentálně je ve stavu zřízenosti poněvadž a protože jsem byl s ním lítat v Orl. horác a tam dostal trochu víc zabrat :(

Autor: J.T.

Pulsační motory

21.11. 05
Jak tak pročítám své dopisy na mém E-mailu tak zjišťuji že se začátkem zimy se ůplně protrhl pytel s lidma kteří maj zájem o pusační motory mam z toho ohromnou radost a jsem zvědavej komu to poběži jako prvnimu :) Tak teda ROURÁM ZDAR

Autor: J.T.

Ono To Létá

24.10. 05
Tak právě jsem po mnoha strastech znovu oživil mýho červenýho větroně a zalital jsem si snim i na gumě takže jsem rad že mam zase něco funkčního. Bohužel mam jenom ednu fotku a tu sem v listopadu dodám

Autor: J.T.

Omluva

22.10. 05
Omluvám se že jsem dlouho sem nic nedal ale chystáse další aktualizace fotogalerie a textů. Holt jsem taky ještě studentem a tak neni času na zbyt.

Autor: J.T.

Návštěvní kniha

14.3. 05
Zvu vás do nové sekce na stránkách, kterou je návštěvní kniha, napište mi sem prosím své poznatky atd.

Autor: J.T.

Kuba má nové stránky

17.2. 05
Náš webmaster má nové stránky, určite se na ně jděte podívat!

Autor: J.T.

Nová část

17.2. 05
Tak zde máte novou část: Články, kterou jsem dohromady s Kubou vložil tento týden

Autor: J.T.

Fotografie Nebeské Blechy

8.2. 05
Objevil jsem stránky s fotkama Nebeské Blechy, které jsou hodně podobné těm co jsou ve fotogalerii (taky co jiného na Bleše fotit) jsou to www.flea.wz.cz. Tam najdete i fotky Etrich Taube Limusiny.

Autor: J.T.

Omluva

7.2. 05
Snad již funguje všechno - fotografie blechy se nezobrazovaly, ale už to je opraveno ;)

Autor: J.T.

Vítám Vás

4.2. 05
Tak vás zde vítám. Užijte si tyto stránky, dokud jsou funkční :) Můj webmaster se stále snaží o zdokonalení těchto stránek - například přibude (snad)přidávání komentářů k článkům.

Autor: J.T.

Připomínky jak na funkce stránek, tak i na chybný obsah, rady a další odkazy mi můžete psát na můj E-mail ( jan.tru@seznam.cz )

Copyright 2004+ Jakub Smejkal (www.kubasmejkal.wz.cz)